Plomba EPS do saszetek
Plomba EPS do saszetek
Plomba EPS do saszetek

Plomba EPS do saszetek ma zastosowanie do saszetek polskiej produkcji z zamkiem błyskawicznym i komorą plombującą typu EPS. Uniemożliwiają dostęp do zawartości saszetki, każda próba manipulacji powoduje widoczne uszkodzenie plomby EPS. Plomby do saszetek są łatwe w użyciu i bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Plomby EPS są dostępne w 6 kolorach. Możliwość nadruku sekwencyjnej numeracji, tekstu.

Plomba EPS do saszetek – CECHY

 • Zakres temperatur od -20°C do +80°C
 • Łatwa w użyciu, nie wymaga urządzeń zaciskających
 • Umożliwia identyfikację przesyłek poprzez numerację na plombie

ZALETY

 • Ręczny demontaż plomby
 • Brak możliwości zdjęcia plomby bez śladów manipulacji

Plomba EPS do saszetek- ZASTOSOWANIE

 • Zabezpieczanie saszetek z wartościową
 • Zabezpieczanie nasadek zamkowych

Plomba EPS do saszetek- WYMIARY

 • Nieusuwalny, przetłoczony nadruk (hot stamping)
 • Zawsze czytelny kod kreskowy (czarny kod na białym tle)
Plomba EPS do saszetek

Plomba EPS do saszetek- KOLORY

Plomba EPS do saszetek

Plomba EPS do saszetek – NADRUKI

 • Numeracja
 • Numeracja i tekst
Plomba EPS do saszetek

PAKOWANIE

ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Wzory kodów
Karta nadruków
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń