Linka plombownicza STRING 600
Plomby i linka plombownicza STRING 600

Linka plombownicza string 600.

Linka stalowa nierdzewna, powlekana pcv, dzięki czemu nie rozwarstwia się przy cięciu na dowolne odcinki. Średnica linki plombowniczej wynosi  0,6 mm, dostępna jest w rolkach po 25 metrów. Współpracuje z naszą plombą motylkową SIBO-ROTO.

Linka plombownicza string 600 – CECHY

  • Linka stalowa nierdzewna powlekana pcv, dzięki czemu nie rozwarstwia się
  • Średnica O 0,6 mm
  • Dostępne w rolkach po 25 metrów
  • Siła zrywająca linki 100 N

Linka plombownicza string 600 – ZASTOSOWANIE

  • Zabezpieczanie urządzeń pomiarowych, magazynów, pojazdów
  • Przeznaczona do stosowania z plombami
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Wzory kodów
Karta nadruków
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń